AW820-30-DBZ • 30mm • Dark Bronze • Alexander & Wilks Hanover Hammered Cabinet Knob
GBP4.21
    Knob Diameter - 30mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 26mm
    Details
    Details
    Knob Diameter - 30mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 26mm