AW820-30-PN • 30mm • Polished Nickel • Alexander & Wilks Hanover Hammered Cabinet Knob
GBP4.21
    Knob Diameter - 30mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 26mm
    Details
    Details
    Knob Diameter - 30mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 26mm