AW820-38-DBZ • 38mm • Dark Bronze • Alexander & Wilks Hanover Hammered Cabinet Knob
GBP6.59
    Knob Diameter - 38mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 28mm
    Details
    Details
    Knob Diameter - 38mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 28mm