AW820-38-PC • 38mm • Polished Chrome • Alexander & Wilks Hanover Hammered Cabinet Knob
GBP6.59
    Knob Diameter - 38mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 28mm
    Details
    Details
    Knob Diameter - 38mm
    Knob Depth - 7mm
    Projection - 28mm