AW828-33-PC • Polished Chrome • 33mm • Alexander & Wilks Vesper Hex Cabinet Knob
GBP8.4
    Width - 33 / 28mm
    Projection - 35mm
    Details
    Details
    Width - 33 / 28mm
    Projection - 35mm