AW829-55-DBZ • Dark Bronze • 55mm • Alexander & Wilks Vesper Hex T-Bar Cabinet Knob
GBP6.26
    Length - 55mm
    Projection - 32mm
    Rose - 14mm Ø
    Details
    Details
    Length - 55mm
    Projection - 32mm
    Rose - 14mm Ø