AW855-38-SB • 38mm • Satin Brass • Alexander & Wilks Havana Cabinet Knob
GBP6.4
    Knob Diameter - 38mm
    Rose Diameter - 25mm
    Projection - 32.5mm
    Details
    Details
    Knob Diameter - 38mm
    Rose Diameter - 25mm
    Projection - 32.5mm